IKC play kinderspeelhoek landal
IKC powiększyło strefę zabaw o specjalny kącik zabaw dla najmłodszych

Dodatkowa wartość zabawowa dla małych dzieci na krytym placu zabaw Landal Strand Resort Ouddorp Duin

Wewnętrzny plac zabaw wyposażony jest w dużą konstrukcję wspinaczkową z wysoką zjeżdżalnią. Świetnie mogą się tu bawić starsze dzieci w wieku 6+. Ponieważ było to zbyt wysokie dla dzieci poniżej 6 roku życia, Landal Ouddorp Duin znalazł IKC, aby stworzyć specjalny plac zabaw dla tej grupy wiekowej. Oryginalny plac zabaw został wykonany w tematyce morskiej, pasującej do otoczenia Landal Resort. Kolekcja Arctic idealnie tu pasuje. Kilka gier ściennych z tej kolekcji zostało odpowiednio zainstalowanych. Dzięki łódce All Aboard dzieci mogą zanurzyć się w swoim fantastycznym świecie. Stolik z koralikami Beadstree to także obowiązkowy element kącika zabaw dla tej grupy wiekowej. Stolik z koralikami stymuluje rozwój małej motoryki, gdyż dzieci muszą prowadzić koraliki po drucikach. Z klocków Funblocków mogą także budować wszelkiego rodzaju konstrukcje. Są to duże plastikowe klocki, które można łatwo układać jeden na drugim.
 

Niestandardowa gra ścienna w identyfikacji wizualnej Landal Greenparks


Gra ścienna Memory została spersonalizowana przez nasz dział projektowy. Z tyłu klocków nadrukowane jest rozpoznawalne logo Landal Strand Resort Ouddorp Duin. Po drugiej stronie klocków znajdują się obrazki, które dzieci mogą dopasować. Są one również spersonalizowane dla firmy Landal. Na przykład Bollo można na nich znaleźć kilka razy, ale pojawiają się także jego przyjaciele. Kącik zabaw przeznaczony jest dla maluchów, ale w strefie malucha regularnie pojawiają się także starsze dzieci!

Zobacz wrażenia z kącika zabaw i spersonalizowanej pamięci poniżej.
Czy chcesz uzyskać więcej informacji na temat niestandardowej gry ściennej lub spersonalizowanego kącika zabaw? Zapraszamy do kontaktu z nami.

Kontakt
 
IKC play kinderhoek kinderspeelhoek speelruimte met wandspellen en speeltoestellen
IKC play kralentafel voor kinderen en wandspellen in een kinderspeelhoek
IKC play kinderspeelhoek speelruimte met speelsysteem en wandspellen kinderen
IKC play gepersonaliseerd wandspel voor Landal Resort
Udział