kącik dla dzieci w cateringu w restauracji z naleśnikami
Kompletny i dostosowany do potrzeb raj dla zabawy

Restauracja Strooppot realizuje wyjątkowy kącik dla dzieci

Ta restauracja z naleśnikami w De Hoef (NL) całkowicie przebudowała starą część bankietową, dodając więcej miejsc siedzących i kompletny raj do zabawy. Marcel Kentrop, właściciel Strooppot, oprócz kącika zabaw dodał do restauracji kino i sklep. Specjalnie z myślą o rozrywce najmniejszych gości. Projekt kącika zabaw oparty jest na maskotce: Pszczółka Stroopie! Dzieci mogą puścić wodze fantazji dzięki elementom do zabawy. Na amortyzującej upadki podłodze z EPDM umieszczono kilka skoczni w kolorach pszczółki Stroopie. Pierwsza skocznia jest wykonana dokładnie tak jak Stroopie, jest żółta z czarnymi paskami, a skrzydła są zintegrowane z podłogą poniżej. Dekoracja ścienna została stworzona przez projektanta, który stworzył otoczenie Stroopie. To siedlisko, z nutą otoczenia restauracji, można zobaczyć w kilku miejscach. Zainstalowaliśmy ten projekt ściany również w sklepie i w Stroopiescoop (kino). W ten sposób dzieci doświadczają świata Stroopie w pełnym wymiarze. Stroopie ma nawet swoje własne konto na TikTok!

Celem Marcela było skupienie się na dzieciach, ponieważ to one w coraz większym stopniu decydują o tym, gdzie jemy. Poprzez catering do tej rosnącej potrzeby, spodziewa się uzyskać więcej lojalności klientów, więcej powracających klientów i wyższy poziom doświadczenia klienta. Robiąc to spodziewa się zrobić więcej sprzedaży niż mógł z salą bankietową, którą mieli.
 

Wybór wartości zabaw w restauracji

W niestandardowym domu zabaw znajduje się duży garnek z syropem na kuchennym piecu, obok którego dzieci mogą upiec własne fantazyjne naleśniki w niestandardowej kuchni. Jest to również całkowicie w temacie Stroopotu i Stroopie pszczoły. Oczywiście nie można pominąć Miodowej Zabawy. Zaprojektowany w stylu ula, oferuje przestrzeń do zabawy dla 3 dzieci jednocześnie. Po bokach znajdują się 2 okrągłe gry ścienne, a w środku gra ścienna Memory. Ta gra ścienna ma obracające się klocki i może być rozgrywana z obu stron, zapewniając podwójną zabawę. Na filarze pośrodku sali zabaw umieszczono linijkę w tematyce przyrodniczej, dzięki czemu dzieci mogą sprawdzić, jak szybko urosły po kilku naleśnikach! Zamontowano również szereg interaktywnych elementów zabawowych. Dzieci mogą grać w wiele edukacyjnych i rozrywkowych gier na stole dotykowym. Stół ten posiada ekran wielodotykowy, co pozwala na wspólną zabawę nawet czwórce dzieci. Na ścianie umieszczono Deltę 17 oraz Deltę Vertical dla dzieci w wieku od 8 lat. Na nim mogą grać np. w Pinball, używając przycisków z boku, jak w prawdziwym automacie pinballowym. Jest więc wartość zabawy dla każdego wieku.

Dzięki temu dodatkowemu doświadczeniu Strooppot jest w pełni dostosowany do potrzeb dzieci w nadchodzących latach. Zobacz wrażenie tego wyjątkowego, niestandardowego miejsca zabaw dla dzieci poniżej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kąciku zabaw w Twojej organizacji? Skontaktuj się z nami, nasi doradcy chętnie pomogą.

Kontakt
 
niestandardowy domek do zabawy dla restauracji z kuchnią
gra memory wall w restauracji w kąciku dla dzieci
kącik dla dzieci w restauracji dla zwiększenia sprzedaży
podłoga epdm w kąciku dla dzieci
wartość gry w restauracji
kącik dla dzieci z grami ściennymi w restauracji
Udział