overzicht van trailer
Dzieci uczą się dokładnie, jak działa system i dlaczego jest on ważny

Wprowadzenie systemu recyklingu śmieci w Omanie

Oman wprowadził ekologiczny system recyklingu śmieci. Ta przyczepa została zaprojektowana w celu zwiększenia świadomości. Ta przyczepa uczy dzieci, jak dokładnie działa system i dlaczego ważne jest, aby w nim uczestniczyć. Uczą się również, że odpady są szkodliwe dla lokalnej przyrody. Będąc nowicjuszami w tej kwestii, uczą się również, jak ważne jest zamykanie pojemników na odpady. Właściwe zamknięcie pokrywy zapobiega ponownemu wynoszeniu śmieci przez większe zwierzęta. W zabawny sposób dzieci dowiadują się o środowisku, znaczeniu systemu odpadów i jak dokładnie to wszystko działa. Informacje te mogą natychmiast zastosować w domu. Mogą też wyjaśnić krewnym, czego się nauczyły i jak działa system. Dzieci są przyszłością. Jeśli nauczą się, że odpady powinny trafiać do kosza, a nie na ulicę, mogą przyczynić się do tego, że utylizacja odpadów będzie sukcesem. 

 

Możliwość przemieszczania dla większego zasięgu


Przyczepa jest łatwa do przenoszenia, ponieważ składa się do jednej czwartej swojej szerokości i mieści się za ciężarówką. Przyczepa jest przeznaczona głównie dla dzieci w wieku 5-9 lat i może pomieścić do 30 dzieci jednocześnie. Przyczepa jest w pełni wyposażona i ma najwyższą możliwą wartość zabawową. Umieszczone są różne gry ścienne zaprojektowane tak, aby uczyć dzieci o systemie. Znajduje się tu również kino z 65-calowym ekranem. Wyświetlane są tu filmy edukacyjne, można na nim również grać w gry. Ekran jest regulowany elektrycznie i można go łatwo podnosić i opuszczać. Zainstalowano również klimatyzację, która reguluje temperaturę wewnątrz, a okna są wyposażone w przyciemniane szyby. Dzięki temu przyczepa pozostaje chłodna przy średniej rocznej temperaturze 28,9 stopni.

Zobacz wrażenia z użytkowania przyczepy poniżej.

Przeczytaj też wszystko o tym projekcie w artykule informacyjnym. Wyjaśnia on cały proces i zwraca uwagę na gry ścienne.

Przeczytaj artykuł tutaj >

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat indywidualnego kącika dla dzieci.
 
custom wandspel met magneten
spelcomputers en custom wandspel
wandspellen op kunstgras
custom wandspel op kunstgras wand
custom wandspel in milieu thema
bioscoop voor kinderen met interactief scherm
Udział