Kinderhoek als onderdeel van een wachtruimte
Chodzenie do dentysty nigdy nie było tak zabawne!

Kącik zabaw w poczekalni Twojego gabinetu dentystycznego

Klinika stomatologiczna w Heemskerku rozumie, że dzieci mogą czuć się zaniepokojone wizytą u dentysty. Jasne światła, dziwne dźwięki i duże krzesło. Rozumiemy, że wizyta u dentysty to nie jest ulubiona rzecz.

Dzięki inwestycji w kącik dla dzieci, gabinet dentystyczny dobrze reaguje na potrzeby dzieci i rodziców. Z tym w pełni wyposażonym kącikiem zabaw, zapewnia się rodzinom bezpieczne i relaksujące uczucie oczekiwania. Kolory, motyw przewodni i element zabawy zapewniają wystarczające rozproszenie uwagi. Kiedy dzieci będą mogły przez chwilę bawić się spokojnie, rodzice i inni odwiedzający będą odczuwać to jako przyjemne. Dzieci i dorośli będą bardziej zrelaksowani, co zaowocuje bardziej efektywnymi konsultacjami.

W jakie pomysły na zabawę zainwestowała klinika?

Podczas wizyty, dzieci są wprowadzane do świata Potworków z kolekcji IKC. Ta pełna przygód kolekcja ma motyw kosmiczny, który został specjalnie opracowany, aby zabrać dzieci w podróż po wszechświecie. Dzięki różnym koncepcjom zabaw, Ocram i jego przyjaciele pomagają dzieciom tworzyć, odkrywać i rozwijać się w zabawny sposób. Stół z koralikami z kolekcji IKC Buxus uzupełnia cały kącik zabaw o zabawę dla młodszych dzieci. 

Klinika stomatologiczna w Heemkerk jest świadoma przyjaznej dziecku przedsiębiorczości i jako opiekun stara się zapewnić dzieciom bezpieczną i spokojną poczekalnię. W ten sposób dzieci zawsze będą mogły znaleźć drogę do gabinetu dentystycznego z miłym uczuciem.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Kinderhoek als onderdeel van een wachtruimte
Kinderhoek als onderdeel van een wachtruimte
Kinderhoek als onderdeel van een wachtruimte
Kinderhoek als onderdeel van een wachtruimte
Udział