Kinderhoek kinderopvang
Dzieci nie mogą uwierzyć własnym oczom w tych w pełni tematycznych światach fantazji!

Odkryj inspirujące sale zabaw w ośrodku opieki dziennej 't Parelbosch

Ośrodek opieki dziennej 't Parelbosch w Holandii ma zaskakująco zabawny sposób dzielenia różnych pomieszczeń: jest tu wiele unikalnych tematycznie przestrzeni, z których każda jest całkowicie dostosowana do grupy wiekowej, dla której została stworzona. Jest tu Jeleńcza Łąka dla maluchów do 18 miesiąca życia, Łabędzie Gniazdo dla nieco starszych dzieci do 27 miesiąca życia, a następnie grupy zabawowe dla maluchów - Wesoły Ogród i Kraina Marzeń.

Z pomocą IKC każda z tych przestrzeni została całkowicie przekształcona zgodnie z pożądanym tematem. Nauczyciele mogą teraz z łatwością zorganizować odpowiednie zajęcia, aby dopełnić całą zabawę!

Pokoje mają piękne dekoracje ścienne i podłogowe oraz duże, kolorowe naklejki podłogowe, wokół których wszyscy gromadzą się na czas kręgu. Dzięki zastosowaniu dekoracyjnych płotków sale zostały podzielone tak, aby stworzyć przytulne kąciki do specjalnych zajęć, dając dzieciom szansę na prawdziwą misję odkrywczą w całym pomieszczeniu. Na koniec dodaliśmy zabawne gry ścienne i miękkie poduszki do zabawy!
Niels Jellema, Account Manager IKC i opiekun tego projektu z dumą opowiada o niezwykłej pracy zespołowej z 't Parelbosch w krótkim wywiadzie.

Przeczytaj wywiad tutaj

 

Wandspel kinderdagopvang
Inrichting BSO
Inrichting BSO kinderhoek
BSO opnieuw inrichten
Wandspel kinderopvang
Totaal inrichting kinderopvang
Udział